Zależy ci na tym, aby poprawić bezpieczeństwo danych i procesów IT w swojej firmie? Poszukujesz odpowiedniej przestrzeni do zlokalizowania serwerów? W takim przypadku najlepszym wyborem będzie kolokacja. Teraz usługa tego rodzaju oferowana jest również przez Biznes T-Mobile.

Profesjonalne rozwiązania w zakresie IT są potrzebne w każdej firmie, która chce wychodzić naprzeciwko potrzebom swoich klientów. Oferta Biznes T-Mobile obejmuje kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorców. To również kolokacja – usługa polegająca na przekazaniu serwerów zewnętrznej firmie, która dysponuje nowoczesną serwerownią i jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo i niezawodne działanie.

Kolokacja dostępna w Biznes T-Mobile to profesjonalne wsparcie dla firm chcących zapewnić bezpieczeństwo kluczowym danym i aplikacjom. Obsługiwane przez T-Mobile Centrum Danych to przestrzeń zaprojektowana właśnie po to, aby przechowywać serwery i zapewnić im idealne warunki. Centrum zlokalizowane jest w Piasecznie. Przez 24 godziny na dobę działają w nim specjaliści dbający o to, aby serwery działały niezawodnie.

Korzyści wynikające z kolokacji z Biznes T-Mobile:

  • brak kosztów wstępnych, które trzeba ponieść w związku z założeniem i utrzymaniem serwerowni
  • możliwość skorzystania z kolokacji od razu bez potrzeby organizacji firmowej serwerowni
  • dostęp do obsługi najlepszych specjalistów przez 24 godziny na dobę
  • dopasowywanie się do potrzeb klientów
  • zmniejszenie zużycia energii, co przekłada się na większą ochronę środowiska naturalnego
  • wysokie bezpieczeństwo dla danych, także poprzez systemy alarmowe i monitoring zamontowane w serwerowni
  • standaryzowane, modularne rozwiązania kompatybilne z różnymi systemami

Wobec tego oferowana przez Biznes T-Mobile kolokacja to doskonały wybór dla każdego przedsiębiorcy, któremu zależy na rozwoju swojej firmy. Dzięki tej usłudze można uzyskać większe bezpieczeństwo danych, oszczędzać pieniądze, a także mieć pewność, że serwery będą zawsze pod właściwą opieką w miejscu, które będzie dla nich dedykowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here