ITH umożliwia dostęp do sieci dla polskich przedsiębiorstw

0
391

ITH z powodzeniem poszerzyło swoją infrastrukturę internetową w pierwszym kwartale 2023 roku, uruchamiając dodatkowe przestrzenie kolokacyjne w Warszawie i Katowicach. Te obiekty dołączają do istniejących lokalizacji na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Wszystkie te miejsca są połączone za pomocą nowoczesnej sieci światłowodowej ITH, która umożliwia dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Dzięki bogatej ofercie obiektów kolokacyjnych dajemy naszym Klientom możliwość wyboru najlepszego miejsca dla ich sprzętu. W zależności od potrzeb Klienci mogą chcieć zbudować dodatkowe centrum danych w innym mieście lub mieć obiekt kolokacyjny blisko siedziby firmy, co ułatwia dostęp dla pracowników. Jesteśmy elastyczni i możemy zaoferować kolokację w dowolnym z naszych obiektów, nawet w kilku jednocześnie, w ramach jednej sieci korporacyjnej opartej na ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — partner biznesowy, któremu można zaufać

 

ITH to dynamicznie rozwijająca się firma założona przez Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka, którzy mają na swoim koncie wieloletnie doświadczenie w telekomunikacji. Po sprzedaży swojego poprzedniego operatora w 2017 roku postanowili skupić się na tworzeniu nowoczesnych usług ICT dla polskich przedsiębiorstw, takich jak Internet, kolokacja i hosting.

W 2020 roku ITH zadebiutowało na rynku, oferując swoim klientom możliwość bezpłatnego przetestowania usług przez prawie rok. W 2021 roku firma poszerzyła swoje portfolio o platformę hostingową Kru.pl i pozyskała pierwszych inwestorów. Kolejna runda finansowania odbyła się w 2022 roku z udziałem krakowskiego funduszu B Capital ASI oraz znanego warszawskiego przedsiębiorcy.

Dzięki inwestycjom w rozbudowę infrastruktury ITH obsługuje klientów w miastach takich jak: Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, cała aglomeracja śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa. Stale rosnące wsparcie finansowe i merytoryczne sprawia, że ITH nieustannie się rozwija, stale udoskonalając swoją ofertę.

Rozwijaj swoją firmę dzięki nieograniczonym możliwościom ITH

ITHITH, firma specjalizująca się w usługach IT, obsługuje obecnie ponad 10 000 klientów, współpracując z takimi przedsiębiorstwami jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann i Rage Quit Games. Dostarcza im szeroki zakres usług, w tym Internet dla firm, łącza transmisji danych, kolokacja i serwery dedykowane. Te usługi są również wykorzystywane w obiektach, takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku czy centra handlowe ATUT, rozmieszczone w całej Polsce.

Projekt ITH Ready ma na celu podłączanie biurowców w całej Polsce do sieci ITH Net. Zarówno najemcy, jak i właściciele oraz zarządcy budynków mogą korzystać z licznych korzyści, takich jak:

 • Standaryzowana i uporządkowana infrastruktura budynków.
 • Błyskawiczne wdrożenie usług ITH Net.
 • Możliwość korzystania z łącza podstawowego i zapasowego bez dodatkowych opłat.

Niko Bałazy,  CEO ITH, wskazuje, że: elastyczność oraz ciągłe dostosowywanie się do potrzeb klientów są kluczowe dla sukcesu firmy.

Niko Bałazy, CEO ITH
Niko Bałazy, CEO ITH

Wśród usług oferowanych przez ITH znajdują się:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja i serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, w tym wirtualna centrala.
 • Hosting i domeny.
 • Projektowanie i wdrażanie instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych jako abonament.
 • Chmura publiczna.

Jakub Jedynak z ITH podkreśla, że: głównym celem firmy jest współpraca z wewnętrznymi zespołami IT klientów, oferując wsparcie, zamiast konkurować z nimi. Elastyczność usług ITH umożliwia łatwe i szybkie dostosowanie parametrów oraz czasu trwania umowy, z opcją wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet w modelu pre-paid.

ITH prowadzi działalność na terenie całej Polski, a główne biura firmy znajdują się w Warszawie i Krakowie. Wśród długoterminowych planów ITH są otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here