Samsung smartwatche

Opaski monitorujące i inteligentne smartwatche Samsung to doskonałe wsparcie dla codziennego funkcjonowania. Przekonaj się o ich skuteczności.

Dbaj o zdrowie, smartwatche Samsung pomogą ci w tym!

Dziś zwracamy dużo większą uwagę na takie aspekty życia jak ruch, prawidłowy sen, właściwe odżywianie. Technologia idzie w parze z człowiekiem i zawsze chętnie dostarcza innowacji w panujących trendach. Nie inaczej jest w przypadku interesującego nas sprzętu – wszystkie najważniejsze aktywności mogą być monitorowane przez smartwatche Samsung. Zegarki Galaxy Watch stanowią prawdziwe centrum mobilnego dowodzenia – dzięki nim będziesz śledzić powiadomienia, dowiadywać się więcej o swoim ciele, jego limitach i potencjale do poprawy pewnych parametrów. Jednocześnie spełniają one swoją główną funkcję – w byciu zegarkiem radzą sobie lepiej niż niejeden nie-smart zegarek. Smartwatche Samsung mają za zadanie zapewnić ci wsparcie w każdej aktywności, dysponują szerokim wachlarzem trybów treningowych, dedykowanymi aplikacjami i całym środowiskiem sprzętowym, które doskonale współgra ze sobą.

Smartwatche Samsung – przegląd różnych wariantów
W ofercie firmy Samsung znajduje się wiele różnych rozwiązań. Wszechstronność wspiera indywidualność. Każdy ma indywidualne potrzeby, dlatego nie jeden, ale aż trzy produkty mogą wesprzeć cię w poprawie życia. Poznaj je:

  1. Smartwatch Samsung Galaxy Watch – smartwatche Samsung zawsze charakteryzowały się klasycznym wyglądem. To rozwiązanie to nie tylko smartwatch, ale też doskonały zegarek, który będzie stanowił dopełnienie każdego stroju. W przypadku oficjalnych sytuacji zegarki Galaxy Watch będą prezentowały się doskonale, profesjonalnie i autentycznie. Oczywiście z wyglądem idzie w parze funkcjonalność. Smartwatch Samsung Galaxy Watch dysponuje nieograniczonymi możliwościami. Możemy kontrolować muzykę, powiadomienia, korzystać z licznych dodatkowych aplikacji i monitorować swój grafik. Co więcej – to także bezkompromisowe rozwiązanie dla zastosowań treningowych. Z Galaxy Watch zyskujesz dostęp do wielu trybów treningowych, możliwość monitorowania aktywności i odpoczynku. Wszystko w jednym.
  2. Smartwatch Galaxy Watch Active2 – dla wymagających biegaczy, osób aktywnych, trenujących. Smartwatch Galaxy Watch Active2 jest idealny, jeśli chcemy ćwiczyć niezależnie od warunków i potrzebujemy wydajnego zegarka, który wesprze nas w każdym zadaniu. Osoby, dla których trening stanowi oś całego dnia, zdecydowanie pokochają zegarki Galaxy Watch Active2. Możliwość monitorowania parametrów swojego ciała i praktyczne wskazówki w dokonywaniu rekompozycji swojej sylwetki pozwolą ci na jeszcze więcej. To także zegarek, który zawsze może być z tobą – standard IP68 zapewnia mu niewrażliwość na pył, piasek, deszcz i inne czynniki atmosferyczne!
  3. Opaska sportowa Galaxy Fit – nowa odsłona poprawy kondycji. Opaski sportowe charakteryzują się przede wszystkim wszechstronnością przy niezbyt dużych gabarytach. Zabierzesz je ze sobą wszędzie – gdziekolwiek zapragniesz. Galaxy Fit charakteryzuje się wysoką odpornością na kurz, pył i wodę (5 atm). Jednocześnie łączy ona funkcjonalność smartwatchy Samsung i nowoczesnych opasek monitorujących. Dzięki niej dowiesz się więcej o swojej aktywności, zużyciu kalorii, przebytych krokach, ale też przeczytasz powiadomienia i wyznaczysz odpowiednie plany treningowe. Galaxy Fit to propozycja dla osób, które cenią długi czas działania na baterii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here