Mówi się, że liczy się wnętrze. Choć trudno się z tym nie zgodzić, śmiało odpowiadamy: nie tylko. Jeśli prowadzisz sklep internetowy, z pewnością wiesz, że równie ważne, jak to co w środku, jest to, co znajduje się na zewnątrz: opakowanie. Jakie wybrać, by zadowolony klient powrócił z kolejnym zamówieniem? W co zapakować swoje produkty, by bezpiecznie dotarły na miejsce? Podpowiadamy!

Pudełka klapowe

To najprostszy i najpopularniejszy sposób pakowania towaru, zarówno w przypadku transportu, jak i magazynowania. Jednocześnie, jest to rozwiązanie ekonomiczne, a niskie ceny sprawiają, że z tego rodzaju pudełek decyduje się korzystać wielu sprzedawców. Z czego wynika niska cena? M.in. z minimalnego zużycia tektury, zautomatyzowanego procesu produkcji oraz braku konieczności przygotowania wykrojników. W ofercie firmy Viki Family, znajdziesz pudełka kartonowe w najróżniejszych rozmiarach. Możesz również zamówić pudła z wielokolorowym nadrukiem flexograficznym.

Pudełka fasonowe

Wykonane są z tektury i – podobnie jak pudełka klapowe – zapewnią Ci bezpieczeństwo transportu i magazynowania. Możesz dostosować rozmiar, rodzaj dna i zamknięcie pudełka wedle do swoich potrzeb. Jeśli nie wiesz, jakie będzie najodpowiedniejsze dla Twoich towarów, poproś pracowników firmy o pomoc w dobraniu optymalnego rozwiązania.

E-CO BOX – pudełka wysyłkowe

Jeśli prowadzisz swój sklep internetowy, pudełka wysyłkowe to coś dla Ciebie. Są dedykowane specjalnie dla branży e-commerce, a Twoi klienci z pewnością docenią to bezpieczne i wygodne opakowanie. Co w nim wyjątkowego? Jest nie tylko estetyczne, ale także łatwe w otwarciu – wystarczy zerwać przyklejoną klejem tasiemkę. Do otwarcia nie potrzebujesz nożyczek i czasu, a zajmie Ci ono kilka sekund! Również pakowanie towaru nie będzie wyzwaniem, a Ty poświęcisz mu znacznie mniej czasu.

Pudełka kaszerowane

To rozwiązanie idealne, gdy zależy Ci na wysokiej jakości nadruku na opakowaniu. Jak to działa? Do tektury przyklejany jest papier, uprzednio nadrukowany technologią offsetu. Takie opakowania są efektowne i w pełni spersonalizowane – dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań. By pudełko było wytrzymałe, wykonuje się je z tektur o przeróżnej jakości.

Pudełka z wklejanym okienkiem

Twoi klienci z pewnością docenią pudełko z wklejanym sercem lub choinką przed świętami Bożego Narodzenia. To doskonały wybór, gdy sprzedajesz produkty, które często bywają wręczane jako podarunki: alkohol, słodycze czy kosmetyki. Dzięki przezroczystej folii, pudełka z wklejanym okienkiem są eleganckie i efektowne.

To nie wszystkie rodzaje opakowań, jakie znajdziesz w ofercie warszawskiej firmy VikiFamily. Jeśli wśród Twoich produktów znajdują się karty podarunkowe, bilety czy vouchery, możesz zdecydować się na zakup tanich, ekologicznych kopert. Nie zapominaj także o zabezpieczeniu pudeł odpowiednim wypełnieniem. Na www.viki.com.pl znajdziesz różnego rodzaju wkładki, kratki i wypełniacze, dzięki którym Twoje towary będą bezpieczne i bez szwanku dotrą do odbiorcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here