fotościanka

Co, jeżeli organizujesz event i poszukujesz odpowiedniej, profesjonalnej i wysoce skutecznej formy reklamy lub też potrzebujesz umieścić gdzieś swoje produkty sprzedażowe?

Z pomocą przychodzą wtedy fotościanki, które umożliwiają właśnie zamieszczenie materiałów promocyjnych, zdjęć lub reklam na estetycznym tle np. jako standy reklamowe.

Czym jest Foto Ścianka i jej zastosowanie

Fotościanki najczęściej kojarzą się z weselami, lecz praktyka pokazuje, iż sprawdzą się idealnie podczas wielu innych opcji jej zastosowania, takiej jak np. promocji produktów, eventów, swojej działalności i firmy podczas np. targów wystawienniczych czy też konferencji.

Mają również wiele zastosowań jako:

tła fotograficzne lub standy dla eventów sponsorowanych, innymi słowy taka fotościanka zapewni Ci świetną i nieograniczoną reklamę czego tylko chcesz niemalże w każdym miejscu i każdej sytuacji, za niewielkie pieniądze, gdzie za billboard lub reklamę w telewizji trzeba zapłacić dzisiaj kilka tysięcy złotych.

Takie ścianki są świetną alternatywą zachęcającą klientów do zainteresowania marką i firmą, ponieważ można postawić je wszędzie, gdzie przyszli konsumenci je zauważą i promować ofertę firmy bez żadnych ograniczeń.

Fotościanki są bardzo wygodne, ponieważ zawsze można dopasować wielkość, kształt czy po prostu dostosować je do swoich wymagań.

Można dodać np.kieszeń na ulotki, okienko na plakat itp.

Funkcje foto ścianek

– Ścianka z logo (sponsorska)

– Świetna reklama swojej marki, np. z adresem www dodanym w którymś miejscu ścianki lub np. kodem QR łatwym do zeskanowania przez użytkowników telefonów komórkowych.

– Tło fotograficzne- na imprezy firmowe, urodzinowe, weselne, eventy promocyjne.

– Element scenografii.

Na Polskim rynku istnieje wiele firm zajmujących się wyrobem fotościanek, stacjonarnie czy w sklepie internetowym. Wystarczy chwila, aby znaleźć odpowiednią dla siebie i cieszyć się doskonałą promocją swojego biznesu lub świetnym dodatkiem, który nie tylko uprości pracę, ale też zaoszczędzi czas i pieniądze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here