Woda dla firmy – jaką wybrać?

0
1975

Odpowiedniej jakości woda do picia dla firmy to kwestia, o którą powinien zadbać każdy pracodawca. Dobrze dobrana ugasi pragnienie oraz pomoże w skutecznym i przyjemnym wykonywaniu obowiązków. Pracodawca ma obowiązek zapewnić dostęp do wody dla pracowników. Regulują to bowiem przepisy BHP. Warto więc wybrać dostawców, którzy zapewnią produkt w pełni bezpieczeny dla zdrowia oraz z odpowiednią dawką minerałów. Jaką więc wodę dla firmy najlepiej wybrać?

Jaki rodzaj wody dla firmy wybrać?

Na rynku są dostępne różnego rodzaju wody – zarówno mineralne, źródlane, stołowe, lecznicze jak i smakowe. Wszystkie różnią się od siebie pod wieloma względami, zarówno zawartością składników odżywczych jak i przeznaczeniem. Najbardziej polecaną wodą jest woda mineralna taka jak tutaj, ponieważ w przeciwieństwie do źródlanej posiada ona dużą ilość minerałów.

Rodzaje wody mineralnej

Woda dla firmy to odpowiednio wyselekcjonowana woda mineralna, najbardziej popularny rodzaj dostępny na rynku. W zależności od wybranego źródła, mamy do czynienia z różną ilością składników mineralnych. Dzięki temu więc nie tylko gasi ona pragnienie, ale także dostarcza do organizmu cenne dla zdrowia składniki mineralne. Warto również wspomnieć, że występujące w wodzie pierwiastki są obecne w postaci wysoko przyswajalnej przez nasz organizm. Wody mineralne dzielimy względem ich zmineralizowania, czyli zawartości minerałów na litr wody, a więc:

  • niskozmineralizowane wody to te do 500 mg/l,
  • średniozmineralizowane wody to przedział od 501 do 1500mg/l,
  • wysokozmineralizowane powyżej 1500 mg/l.

Po wodę mineralną powinny sięgać przede wszystkim osoby chcące uzupełnić niedobory minerałów, chcące oczyścić i nawodnić organizm, a także osoby będące na diecie bądź po prostu dbające o swoje zdrowie. To jedyny skuteczny sposób na odpowiednie nawodnienie organizmu i wsparcie dla całego jego funkcjonowania. Najlepszym rozwiązaniem będzie więc woda czerpana ze źródła, bowiem ta zapewni nam kompleksowe działanie oraz odpowiednią podaż cennych dla zdrowia minerałów.

Dlaczego warto zamawiać wodę dla firmy?

Dostarczanie wody dla firmy jest w obowiązku pracodawcy. Warto zapewnić więc dobrą i smaczną wodę pitną z pewnego i sprawdzonego źródła. Polecamy szczególnie w tym miejscu wodę alkaliczną Staropolska o średnim nasyceniu minerałami. Jest to woda mineralna o pH 7,8 o wysokiej dawce magnezu i wapnia. To jedna z najrzadziej występujących wód na rynku, jednocześnie najbardziej poszukiwana ze względu na zawartość mikroskładników oraz prozdrowotne właściwości. Wszystko to sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla każdej firmy.

Zamówienie z hurtowni

Korzyści zamówień hurtowych są nie do ocenienia. Po pierwsze uzyskujemy najniższą i najkorzystniejszą cenę dla produktu, pomijając marże pośredników i sklepów, możemy także liczyć na korzystne rozwiązania indywidualne. Zamawiając bezpośrednio od producenta, mamy pewność jakości wody, jej zdatności do picia, ponieważ kupujemy ją w pewnym i sprawdzonym miejscu. Nie musimy także martwić o koszty transportu i inne kwestie z tym związane, bowiem hurtownia oferuje bezpłatny transport wody dla firmy w dowolne miejsce w kraju. To w pełni kompleksowa i komfortowa usługa dla firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here