Jeśli szukasz sposobu na skonfigurowanie sklepu internetowego, najprawdopodobniej natkniesz się na sklepy Magento podczas oceny powszechnie zalecanych platform handlu elektronicznego. W końcu Magento jest od pewnego czasu przodującą platformą eCommerce na świecie.

Jakie są więc główne zalety Magento dla sprzedawców internetowych i co sprawia, że ta platforma jest tak popularna?

Magento jest faworytem zarówno dla twórców stron internetowych, jak i sprzedawców produktów, oferując dwie wersje ich platformy:

  • darmowa wersja społecznościowa
  • płatna wersja Enterprise.

Każda wersja sklepów Magento zawiera mnóstwo funkcji. W tym artykule omówimy, w jaki sposób Magento może przynieść korzyści Twojej firmie i dlaczego jest to najlepsza platforma handlu elektronicznego dla Twojego sklepu internetowego, bez względu na to, ile produktów lub usług sprzedajesz.

W przeciwieństwie do innych systemów zarządzania treścią, Magento jest platformą e-commerce zaprojektowaną w każdym calu dla zaspokojenia potrzeb handlu internetowego. Oczywiście możesz dodawać inne typy stron do Magento, ale w swojej istocie Magento to CMS przeznaczony dla marketerów, którzy wymieniają i sprzedają produkty online.

Na przykład w sklepach Magento masz dostęp do pełnego zestawu narzędzi, które umożliwiają zarządzanie:

  • Kategorie produktów
  • Cena produktu
  • Magazyn i dostępność
  • Koszty wysyłki
  • Grupowanie przedmiotów
  • Rabaty na produkty
  • Kupony
  • Promocje

Sklepy Magento są wspierane przez wyrafinowaną strukturę bazy danych i prosty interfejs użytkownika, który obsługuje sprzedaż produktów fizycznych i cyfrowych. Domyślnie Magento zostało stworzone z myślą o sprzedawcach i sprawia, że zakup produktów online jest prosty.

Sklepy Magento – teraz lepsze niż kiedykolwiek!

Zespół Magento poświęcił wiele czasu i wysiłku na poprawę komfortu korzystania z pulpitu Magento, dzięki czemu dzisiaj sprzedawca może z łatwością interpretować wydajność swojego sklepu internetowego. W połączeniu z znacznie ulepszonym układem, łatwym w użyciu zestawem narzędzi do wizualizacji danych oraz zaktualizowanym motywem, nowy pulpit nawigacyjny Magento to duża korzyść dla sprzedawców, którzy chcą szybko zrozumieć, gdzie mogą poprawić wydajność swojego sklepu internetowego, oraz które produkty mogą skuteczniej promować. Dodatkową opcją jest możliwość zarządzania wieloma sklepami z jednego pulpitu nawigacyjnego -na przykład, jeśli masz sklep z butami online i chcesz uruchomić sklep z koszulkami, możesz to zrobić z poziomu tej samej instancji Magento.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here