Rejestracja domeny

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie przygody z branżą e-commerce. Nic dziwnego, bowiem rynek e-commerce w Polsce został wyceniony na około 40 miliardów złotych, co stanowi naprawdę niebagatelną liczbę. W związku z tym wielu ludzi dostrzega w tym biznesie swoją szansę na sukces.

E-commerce to nic innego jak handel za pośrednictwem internetu, czyli bardzo popularne w ostatnim czasie sklepy internetowe. Za ich pośrednictwem możemy zakupić praktycznie wszystko. Od suplementów diety po szkolenia w formie filmów. Branża e-commerce zyskała dużą popularność ze względu na to, iż założenie sklepu internetowego jest o wiele prostsze niż otworzenie stacjonarnego sklepu. Ponadto możliwości promocji sklepu internetowego jest nieporównywalnie więcej. Jednak aby zacząć przygodę z prowadzeniem sklepu internetowego, musimy najpierw stworzyć swoją własną stronę internetową. W tym celu należy poznać kilka podstawowych zagadnień, bez których stworzenie strony internetowej nie jest możliwe. Oprócz tego musimy nauczyć się obsługi narzędzia jakim jest WordPress, czyli system zarządzania treścią. Wiąże się to z koniecznością zakupu różnego rodzaju kursów, które pomagają zrozumieć w jaki sposób działa WordPress.

Domeny internetowe

Jednak podstawą stworzenia strony internetowej jest zarejestrowanie domeny oraz zakup hostingu. Bez tego nie ma fizycznej możliwości, aby strona internetowa powstała. Domena to nazwa strony internetowej, najczęściej z rozszerzeniem .pl. Hosting jest z kolei serwerem, na którym przechowujemy wszystkie dane związane z naszą stroną internetową. Wiele osób zastanawia się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową.

Okazuje się, iż jedną z najciekawszych opcji na rynku są tanie domeny na kru.pl. Serwis oferuje dostęp do szerokiej bazy domen internetowych, w bardzo korzystnych cenach. Ich ceny zaczynają się bowiem od 9.89 zł za rok użytkowania. Sama rejestracja domen internetowych w kru.pl przebiega w bardzo szybki oraz prosty sposób, ponieważ wystarczy tylko zakupić domenę, a następnie połączyć ją z naszym hostingiem.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here