Zaskoczenie użytkowników telefonii komórkowej jest coraz trudniejsze. Konstruktorzy i projektanci Huawei pracują jednak w pocie czoła, by zaspokoić oczekiwania konsumentów na całym świecie. Przykładem doskonale wykonanego zadania jest Huawei P9.

Nowy wymiar nowoczesności

Azjatyckie koncerny elektroniczne już od dawna należą do ścisłej czołówki na rynku. Nie jest to wynikiem przypadku, a przemyślanej strategii oraz doskonałych decyzji managerskich na najwyższym szczeblu. Włodarze firm takich jak Huawei świetnie zdają sobie sprawę z tego, że przyszłość telefonii komórkowej zależy przede wszystkim od innowacyjności oraz rozwiązań typu smart.

Dlatego też inwestują krocie w liczne ośrodki badawcze, gdzie projektowane i testowane są coraz to bardziej rewolucyjne rozwiązania. Ciekawym przykładem może być chociażby czytnik linii papilarnych. Takie udogodnienie występuje w telefonach komórkowych dopiero od niedawna, a w przypadku Huawei P9 spisuje się idealnie. Czytnik umieszczono na tylnej części telefonu, dzięki czemu urządzenie można łatwo odblokować palcem wskazującym. Co więcej, zabezpiecza to telefon przed odblokowaniem przez niepowołane osoby, a tym samym chroni twoje pliki i dane bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Telefon Huawei i multimedia na najwyższym poziomie

Elementem, który z pewnością zasługuje na szczególne wyróżnienie w P9, są zawarte tu multimedia. Wystarczy spojrzeć na zestaw fotograficzny, który pozwala na robienie zdjęć oraz nagrywanie filmów w doskonałej jakości i to w każdych warunkach. Słabe oświetlenie nigdy nie będzie już przeszkodą, aby zachować ważny moment ze spotkania z przyjaciółmi lub rodzinnej uroczystości.

Za perfekcyjnie dobrane parametry odpowiada firma Leica, która słynie z doskonałych rozwiązań optycznych. Na tylnej obudowie zlokalizowano aż dwa aparaty o matrycach 12 Mpix, dzięki czemu zapisane materiały cechują się lepszym kontrastem oraz wyrazistością kolorów.

Frontowy aparat natomiast posiada matrycę o rozdzielczości 7 Mpix. Zapisane w pamięci telefonu Huawei selfie zachwyci znajomych zaraz po opublikowaniu go w social media (smartfon obsługuje technologię LTE) – z pewnością będzie wyglądało niczym wykonane przez profesjonalistę. Warto również wspomnieć o bardzo bogatych możliwościach edycji zdjęcia, które rozszerzysz dodatkowo, ściągając jedną z wielu dedykowanych do tego celu aplikacji.

Bateria w modelu P9

Akumulator to jeden z tych elementów, na które użytkownicy najczęściej zwracają uwagę przy zakupie nowego telefonu. Produkowane obecnie urządzenia mają tak wiele funkcji, że często rozładowują się już po jednym dniu użytkowania – i to niezbyt intensywnego.

Taka sytuacja nie ma miejscu w przypadku P9. Wbudowana bateria o pojemności 3000 mAh to jakościowy podzespół, który gwarantuje nawet 1080 minut rozmów oraz aż 566 godzin w trybie czuwania. Dzięki temu nie grozi ci nieoczekiwanie rozładowanie smartfona przed wykonaniem ważnego telefonu lub podczas przeglądania stron internetowych.

Jedyny w swoim rodzaju

Smartfon to nie tylko niesamowite możliwości i radość użytkowania, ale też wyjątkowy design. W przypadku modelu P9 zastosowano nowatorskie wzornictwo w aluminium z diamentowym szlifem. Już na pierwszy rzut oka widać, że to urządzenie z wyższej półki, choć jego cena na to nie wskazuje. Delikatne linie oraz unikalna ramka dodają elegancji i sprawiają, że telefon jest bardzo wygodny przy chwycie go jedną dłonią. Nie ulega wątpliwości, że telefon Huawei P9 to czołowy reprezentant na swojej półce cenowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here