Jak znaleźć dobrą pracę?

0
praca

Nie każda praca jest dobra i satysfakcjonująca zarówno pod względem zarobków, jak i zakresu obowiązków. Tak więc, jak znaleźć dobrą pracę?

Problemy z ruchem organicznym? Poznaj reguły gry i bądź SEO friendly!

0
SEO

W kontekście handlu internetowego istotne jest miejsce w rankingu wyszukiwarki. Klienci szukający produktu nie zapuszczają się zbyt daleko w proponowanych pozycjach. Skupiają uwagę na ścisłej topce propozycji generowanych przez wyszukiwarkę. Skuteczne pozycjonowanie witryny internetowej twojej firmy zależy od tego, czy treść w niej zawarta jest seo friendly. Co kryje się pod tym terminem? W jaki sposób zwiększyć ruch organiczny na stronie internetowej swojego sklepu? Jak skutecznie budować świadomość marki i wpłynąć na konwersję? O tym wszystkim dowiesz się z niniejszego poradnika.

Błędy rzutujące na sprzedaż

Niektórzy z nas dobrze pamiętają czasy, w których królowały zbite kolumny tekstów na blogach. Źle się je czytało i męczyły wzrok. Nie wzbudzały w nas chęci, aby kontynuować lekturę zawartej treści. Decydując się na prowadzenie witryny sklepowej lub oficjalnej strony internetowej firmy, nie popełniaj tego błędu. Nie wpłynie to na pozytywny odbiór kontentu. Co gorsza, roboty google z pewnością ukarzą taką stronę w ten sposób, iż zindeksowana zostanie na szarym końcu listy wyszukiwarki. Z czysto biznesowego punktu widzenia nie ma niczego gorszego. Kolejną kwestią, na którą warto jest zwrócić baczną uwagę, jest sama treść kontentu. Czy traktujesz daną firmę poważnie, widząc rażące błędy gramatyczne i ortograficzne w opisie oferty? Dokładnie to samo tyczy się każdego innego konsumenta. Warto jest postawić na dobrze napisane teksty i opisy produktów. Największym grzechem każdego moderatora takiej strony jest tak zwany duplicate content. Pod terminem tym kryje się całkowicie powielona treść tekstu z innych stron w sieci. Algorytmy wyszukiwarki bywają bezlitosne w ocenie takiego zabiegu. Strona zostaje automatycznie rzucona na szary koniec listy wyszukiwarki. Nie każdy dysponuje czasem potrzebnym na rozmaite zabiegi wpływające na pozycjonowanie strony. W tym celu warto, jest skorzystać z usług profesjonalnych agencji marketingowych. Na rynku jest ich mnóstwo. Jeśli czytając ten paragraf, zastanawiasz się nad skorzystaniem z tej opcji, możesz sprawdzić np. https://efectownia.pl/.

SEO friendly dla zainteresowanych

Skoro wiesz już jakie błędy rzutują na pozycjonowanie strony internetowej twojej firmy, przejdźmy do kolejnego punktu. Kontent zawarty na stronie oficjalnej witryny powinien być sporządzony zgodnie z zasadami SEO. Skupmy się na strukturze. Wspomnieliśmy o zbitych blokach tekstów, które źle się czyta. Teksty, które sprzedają, podzielone są na akapity, które łatwiej się czyta. Dzięki temu drobnemu zabiegowi istnieje dużo większa szansa na to, że potencjalny klient zostanie na stronie dłużej. Akapity powinny być również poprzedzielane nagłówkami (struktura h1, h2,  h3…hierarchicznie). Dowolny artykuł w sieci, na który się natkniesz, zbudowany jest właśnie w ten sposób. Kolejną kwestią jest linkbuilding. Prowadząc działalność gospodarczą nie zawsze mamy czas na pracę optymalizacyjne. W celu ułatwienia sobie sprawy można zgłosić się do profesjonalnych firm, które zrobią to za nas. Przykład takiej oferty znajdziesz pod adresem https://efectownia.pl/  Treści zachowujące dobrą strukturę seo friendly powinny zawierać linki wewnętrzne i zewnętrzne. O linkowaniu zewnętrznym słówko poniżej.

Dobry kontent to podstawa

W celu lepszego pozycjonowania strony swojej firmy powinno się zwracać uwagę na treść. Opisując ofertę sprzedażową, korzystaj z języka korzyści. Pisz nie tylko poprawnie językowo, ale i kreatywnie. Spraw, aby treść tworzonych przez ciebie opisów produktów, usług i kategorii przyciągała uwagę czytelnika. Od tego, czy go zainteresujesz, zależy tak zwana konwersja, czyli przekucie czytelnika w klienta. Pomysłowo i ciekawie stworzona treść wpływa bezpośrednio na wzrost ruchu organicznego i jest nagradzana przez algorytmy wyszukiwarki wyższym wynikiem na liście. Stronę oficjalną swojej firmy warto, jest podeprzeć blogami firmowymi i fanpage’ami na mediach społecznościowych. Warto jest zwrócić uwagę na język i zasady SEO. Im ciekawiej skonstruowany tekst, tym wyższe prawdopodobieństwo, że ktoś kliknie podany link. Docieramy do zagadnienia linkowania zewnętrznego. Celem takich odnośników jest przekierowanie czytelnika na stronę produktu widniejącego na twojej witrynie internetowej.

Podsumowanie

Na wzrost ruchu organicznego na stronie twojej firmy wpływa szereg czynników. Pragnąc wypozycjonować jak najwyżej witrynę swojego biznesu, warto, jest kreować treści w zgodzie z zasadami SEO. Pokrótce zwróć uwagę na;

 • podział treści na akapity i nagłówki h1, h2, h3,
 • odpowiednie linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne,
 • jakość zawartego w treści kontentu,
 • stworzenie lub zlecenie komuś innemu prowadzenia blogów firmowych.

Warto wystrzegać się zbitych kolumn tekstu i kopiowania treści z dostępnych stron internetowych. Teksty napisane w zgodzie z ogólnie przyjętymi zasadami SEO są dobrze widziane przez algorytmy google i zwiększają ruch organiczny na oficjalnej stronie internetowej firmy. Warto sobie wziąć to do serca.

Stylowe perfumy o niezwykłych walorach

0
Stylowe perfumy o niezwykłych walorach

Dobierając perfumy dla siebie warto przyjrzeć się rodzajom zapachów.Ciepłe, kwiatowe perfumy z jednej strony mogą nam pomóc latem.

Tego typu perfumy nie tylko pomogą nam poczuć się bardziej żywymi, ale także pomogą nam zrobić dobre wrażenie. Generalnie dobrze jest wybierać ciepłe, kwiatowe perfumy na słonecznie dni. Kwiatowe perfumy są dobre też zimą i są całkiem odpowiednie, gdy jesteś w złym humorze. Ponieważ pierwszym dniom zimy często towarzyszy przeziębienie, pomogą nam pozbyć się tych negatywnych odczuć. Warto wypróbować ten rodzaj perfum.

Gama wyjątkowych perfum na różne okoliczności

Wypróbowane zasady związane z doborem dobrych perfum pomogą nam cieszyć się pożądanymi rezultatami. Nie możemy pozwolić sobie na dodatkowe obciążenie wynikające z problemów z wizerunkiem, których przysparza brak dobrego zapachu. Korzyścią z tego co niosą stylowe perfumy o niezwykłych walorach jest unikanie okoliczności, w których to nasza pewność siebie kuleje przez zły zapach, przez co mamy dużo gorsze podejście do spraw codziennych. Poprzez zalety jakimi cechuje się rozwiązanie takie jak markowe perfumy, opierając to o wcielenie dobrze znanych zasad dotyczących metodyki ich selekcji, znajdziemy coś dla siebie. Nie zawsze mamy głowę do myślenia o czymś więcej niż szybkie wyjście, dlatego warto w tej sferze poszukiwać kolekcji perfum jakie będą zawsze pod ręką.

Nie silmy się na źle pojętą samodzielność tam, gdzie sprawa ewidentnie przeznaczona jest dla specjalistów od perfumiarstwa – warto polegać na wskazówkach i tutorialach odnośnie wyboru perfum. Dopiero zrozumienie korzyści i obciążeń wynikających z dostępnych rozwiązań pozwoli nam podjąć decyzję, która pod względem zapachu prawdziwie pasować będzie do naszej indywidualności. Poprzez włączenie do spektrum wykorzystywanych przez nas technik zalet jakie niosą stylowe perfumy o niezwykłych walorach, ich przydatność może nas naprawdę zadziwić i zmienić istotę postrzegania tematu dbania o siebie. Dlatego warto poznać ofertę love story chloe i na jej bazie zbudować swoją kolekcję.

Dlaczego wato nakładać powłokę ceramiczną na auto?

0
Dlaczego wato nakładać powłokę ceramiczną na auto

Powłoka ceramiczna służy umożliwia zabezpieczenie lakieru przed zabrudzeniem i zarysowaniem. Pozwala na ochronę pojazdu przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, które powstają w wyniku działania warunków atmosferycznych. Czym jest powłoka ceramiczna do samochodu? Dlaczego warto ją stosować? Sprawdź poniżej.

Co to jest powłoka ceramiczna na auto?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami unijnym dotyczącymi ochrony środowiska  powłoka na samochodzie jest wykonywana przy użyciu lakierów wodnych. Powłoka lakiernicza nie jest tak twarda jak wcześniej używane lakiery, nie zawiera też szkodliwych związków dla środowiska ołowiu oraz toulenu. Przez to jest mniej odporna na zarysowania oraz działanie czynników atmosferycznych. Dlatego nakładana jest na nią dodatkowa powłoka ceramiczna, która wpływa na trwałość powłoki lakierniczej. To preparat, który stanowi dodatkową powłokę ochronną. Przygotowany jest na bazie dwóch składników: tlenku krzemku i – tytanu. Każdy z dostępnych środków powinienem zawierać atest.

Jakie korzyści daje zastosowanie powłoki ceramicznej do samochodu?

Powłoka ceramiczna na auto charakteryzuje się właściwościami hydrofobowymi oraz antykorozyjnymi. To sprawia, że jest odporna na osiadanie wody na karoserii, z łatwością można pozbyć się brudu. Lakier jest bardziej odporny na działanie chemii oraz ptasich odchodów. Zaletą powłoki ceramicznej jest również to, że wydobywa głębię z samochodu, lakier staje się bardziej szklisty. Odporny jest na działanie promieni słonecznych.

Jakie są dostępne rodzaje powłok ceramicznych?

Powłoki ceramiczne dzieli się ze względu na jakość oraz cechy i zastosowanie. Dostępne są preparaty, które różnią się od siebie lepszymi cechami antykorozyjnymi lub właściwościami hydrofobowymi albo słabszymi właściwościami dotyczącymi głębi koloru. Przed zdecydowaniem się na określony produkt powinieneś sprawdzić także stopień jej twardości. Widoczny jest na skali ołówkowej. Jeśli preparat jest wysokiej jakości, jest oznaczony 9H.

Jak nakładana jest powłoka lakiernicza?

Powłoka lakiernicza reaguje na powierzchnię samochodu, dzięki temu tworzy dodatkową warstwę ochronną. Przed nałożeniem jej, należy dokładnie oczyścić powierzchnię samochodu. Następnie za pomocą szmatki, należy nałożyć preparat i delikatnie przecierać powłokę samochodu. Powłokę ceramiczną należy nałożyć dokładnie oraz równomiernie na całą powierzchnię pojazdu. Nie należy pomijać żadnych fragmentów, ponieważ nie będzie możliwe osiągnięcie zamierzonego efektu. Po zakończeniu polerowania, ponownie należy oczyścić karoserię.

Skrzyniopalety plastikowe. Niedrogie i potrzebne

0
Skrzyniopalety plastikowe

Przechowywanie i transportowanie drobnych produktów często jest sporym wyzwaniem. Nie da się bowiem takich rzeczy przechowywać lub transportować luzem. Czasem przechowywanie – na przykład na półkach czy regałach – jest możliwe, jednak nierzadko skomplikowane, takie produkty zajmują bowiem sporo miejsca. Aby ułatwić sobie przechowywanie lub transportowanie niewielkich rzeczy, warto zainwestować w skrzyniopalety. To nic innego jak skrzynie plastikowe zamontowane na palecie. Są oczywiście droższe od klasycznych palet, jednak warto kupić choć 2-3 skrzyniopalety i z nich korzystać.

Kim jest fizjoterapeuta i dlaczego warto odwiedzać jego gabinet

0
fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta jest lekarzem specjalistą, który za zadanie obiera poprawienie jakości życia i sprawności fizycznej pacjenta przy pomocy bodźców fizycznych.

Fizjoterapia ma na celu:

 • złagodzenie lub całkowite wyeliminowanie dokuczliwych dolegliwości takich jak bóle stawów,
 • zapobieganie dalszemu rozwojowi obecnych chorób i wad postawy,
 • zwiększenie komfortu i uniknięcie kontuzji płynących z uprawiania sportu,
 • zapewnienie prawidłowego rozwoju postawy u dziecka.

Jakie są rodzaje leczenia fizjoterapeutycznego i jakie mają zadanie?

Fizjoterapeuta Wrocław zawiera wiele zabiegów i sprawdzonych metod, które należy dobrać do naszych potrzeb i możemy podzielić je na kilka kategorii.

 • Kinezyterapia – polega na leczeniu dolegliwości za pomocą aktywności ruchowej. Ćwiczenia z ciężarkami, ćwiczenia rozciągające, zabiegi w wodzie prowadzą do wyeliminowania źródła bólu. Jej zadaniem jest całkowite wyeliminowanie problemu i przygotowanie do dalszej terapii, jeśli ta okaże się konieczna.
 • Fizykoterapia – przy pomocy sprawdzonych i w 100% bezpiecznych metod jak impulsy elektryczne, świetlne, dźwiękowe lub niska temperatura. Stosuje się ją w przypadku rehabilitacji i uśmierzania bólu złamanych kończyn i uszkodzonych mięśni, leczeniu przewlekłych chorób jak osteoporoza oraz niwelowaniu obrzęków stanów zapalnych przez stymulowanie układu odpornościowego.
 • Masaż – jest fundamentalnym elementem praktyki fizjoterapeutycznej. Stosuje się go w przygotowaniach do leczenia, w trakcie rehabilitacji lub w celu zniwelowania ryzyka kontuzji sportowych. Jest on również bardzo popularną metodą walki ze stresem i wewnętrznymi napięciami, które stają się coraz większym problemem współczesnego człowieka.

Dlaczego warto odwiedzić gabinet fizjoterapii z dzieckiem, które nie odczuwa nieprzyjemnych objawów?

Profilaktyka jest w każdym względzie lepsza od leczenia, przez cały czas idący do przodu postęp technologiczny coraz więcej dzieci i młodzieży boryka się z problemem nieprawidłowej postawy.

Fizjoterapeuta Wrocław podczas wizyty określi, czy potomek nie kształci u siebie złych nawyków w postaci krzywego siedzenia lub garbienia się. Im wcześniej udamy się do lekarza, tym lepiej, ponieważ długo negowany problem prędzej czy później da o sobie znaki w postaci bólu i konieczności leczenia, któremu można łatwo zapobiec.

Czy rehabilitacja jest bolesna?

Wszystko zależy od pacjenta i jego przypadku, wielu przypadkach ból jest konieczny w trakcie zabiegu w celu osiągnięcia pożądanego celu, ale jest on znacząco mniejszy, niż w przypadku nieleczonej dolegliwości i korzyści z niego płynące są nieporównywalne.

Kiedy umówić się na wizytę?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, im wcześniej, tym lepiej. Jeżeli zaczynasz odczuwać jakikolwiek powracający ból stawów lub pleców, odczuwasz nieustające zmęczenie i stres, w miejscu urazu pojawia się obrzęk, udaj się do fizjoterapeuty. Nawet w przypadku kiedy nie towarzyszą ci wyżej wymienione symptomy, wizyta może znacząco poprawić komfort twojego życia przez zmianę niektórych niezdrowych nawyków, których nie jesteś nawet świadomy. Szybko zauważony problem z  odpowiednio dobranym leczeniem, ma największą szansę i jego usunięcie i powrót do pierwotnej formy. Im dłużej zwlekamy, tym coraz dłuższa i trudniejsza staje się terapia, a pełna rehabilitacja może okazać się nieosiągalna.

Każdy sportowiec również powinien przynajmniej raz udać się na wizytę, konsultacja z lekarzem pozwoli nie tylko na znaczące obniżenie szansy na kontuzję i nieprzyjemnych skutków ubocznych po treningu, ale zwiększy efektywność twoich ćwiczeń i przyjemność z nich płynącą.

W fizjoterapii możemy skorzystać z wielu różnych usług z zakresu zdrowia np. wady postawy, rehabilitacja po operacji, rehabilitacja sportowa oraz wiele więcej. Fizjoterapeuci dopierają odpowiedni rodzaj leczenia do naszych schorzeń i potrzeb.

Najlepsza woda mineralna dla Twojej firmy

0
Najlepsza woda mineralna dla Twojej firmy

Jako pracodawca jesteś zobowiązany do dostarczania wody dla swoich pracowników. Kwestie te określają przepisy zawarte w kodeksie pracy i nie tylko. Jednak tego typu pomoc pozwala również na stworzenie pozytywnego wizerunku w oczach pracowników oraz zbudowanie poprawnych relacji. Dlatego też warto zadbać o jej odpowiedni wybór, zarówno ze względu na jakość jak i cenę. Jaka więc powinna być woda dla firm?

Woda dla firmy – jaka powinna być?

Aby wybrać odpowiednią wodę mineralną dla firmy, musimy sprawdzić oferty wielu dostawców. Stąd też wybór właściwego może okazać się dość kłopotliwy. Nie ma jednak obaw co do oferowanych produktów, ponieważ wszystkie z nich muszą posiadać odpowiednie normy jakości i przydatności do spożycia. Odpowiednia woda mineralna powinna zawierać właściwą ilość minerałów, które mają istotny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.

Najlepsza woda mineralna- czyli jaka?

Na rynku znajdziemy wiele różnych rodzajów wody, warto więc zwrócić uwagę na zawartość minerałów w składzie. Najlepszy wybór to woda mineralna czerpana ze źródła, ze względu na odpowiednią mineralizację oraz najwyższą jakość. Dystrybucja przebiega zgodnie z zachowaniem wszelkich koniecznych norm. To pozwala na zagwarantowanie odpowiedniej czystości i klarowności. Dodatkowo przechodzi ona szereg badań i testów, dzięki czemu mamy pewność uzyskania płynu o najwyższej jakości.

Sklep czy hurtownia?

Woda mineralna i jej zakup w tak dużej ilości może być nie lada wyzwaniem ze względu na cenę, trudności w transporcie zaopatrzenia czy kwestie logistyczne. Dlatego też warto zlecić to zadanie odpowiedniemu dostawcy. Hurtownia wody to odpowiednie miejsce do zamówienia dużej ilości wody dla firmy oferująca możliwość bezpiecznego transportu, szybkiej realizacji i przede wszystkim niskiej ceny. To pozwala na uzyskanie wielu korzyści bez większych problemów.

Jaką wodę mineralną wybrać?

Na rynku znajdziemy różne metody dystrybucji wody pomiędzy pracowników, więc z pewnością zastanawiasz się, która z nich będzie najlepszym rozwiązaniem. Zdecydowanie najwięcej zalet zaoferuje nam wybór tej butelkowanej, ze względu na:

 • praktyczna forma i rozmiar,
 • pełne standardy higieniczne,
 • prosta w transporcie,

To bardzo korzystne rozwiązanie oferujące nam naprawdę wiele korzyści, jest ono również o wiele lepszą opcją od wyboru wody z dystrybutora, który wymaga konieczności uzupełniania i oferuje dość niskie standardy higieniczne, co w obecnej sytuacji epidemiologicznej ma niebywałe znaczenie.

Jeśli szukasz odpowiedniej jakości wody dla firmy, którą zaoferujesz swoim pracownikom, warto wybrać sprawdzone i doceniane rozwiązania. W poszukiwaniu odpowiedniego dostawcy zwróć uwagę na jakość, formę czy cenę oferowanej wody. Dzięki temu unikniesz niechcianych błędów i wytypujesz najkorzystniejsze rozwiązanie.

W jaki sposób zacząć zarabiać na Forex? Risk-Reward-Ratio i handel wielointerwałowy

handel wielointerwałowy

Wśród rad dotyczących zarabiania na Forex, wymienia się skuteczność wejść. Statystyki mówią, że większość traderów działających na giełdzie myli się jednak stosunkowo rzadko. Co więc sprawia, że większa część uczestników rynku wciąż traci zainwestowane pieniądze i jakie zmiany wprowadzić, by zacząć zarabiać?

Opisy kategorii – 3 ważne informacje na ich temat

0
Opisy kategorii

Tworzenie sklepu internetowego jak się okazuje nie jest wcale tak prostym zadaniem. Do dopilnowania jest bowiem wiele kwestii, a każda z nich może wpłynąć na ostateczny wygląd strony, a także zyski jakie będzie przynosić sprzedaż oferowanych produktów. Jednym z elementów są opisy kategorii, których również nie można traktować po macoszemu. Co warto o nich wiedzieć?

Opisy kategorii – dawka wiedzy dla użytkownika

Pierwsze co przychodzi większości osób na myśl gdy chodzi o opisy kategorii to wiedza dla użytkownika. Nie jest to błędne przekonanie, bowiem osoby zainteresowane kupnem jakiegoś produktu przeszukują stronę w celu znalezienia jak największej ilości informacji na jego temat. Dobrze jest więc zapewnić potencjalnemu kupcowi merytoryczną wiedzę na temat swojej oferty. Nie powinien jednak być to tylko jeden opis na cały sklep. Znacznie lepiej sprawdzają się opisy poszczególnych kategorii. Umieszczać je wówczas należy na każdej podstronie zawierającej grupę produktów.

Opisy kategorii – pozycja w wynikach wyszukań

Opisy kategorii pełnią jeszcze jedną bardzo istotną funkcję. Mianowicie wpływają na to, na której pozycji będzie wyświetlał się sklep internetowy w wynikach wyszukań. Nie ma wątpliwości, że każdy chce być jak najwyżej na liście. Właśnie dlatego musi zadbać, by opisy kategorii spełniały wszystkie kryteria, które postawi przed nimi algorytm Google.

Opisy kategorii – procesy tworzenia

Nie da się ukryć, że dostosowanie opisów kategorii do wymagań jakie stawiają przed nimi użytkownicy internetu, a także algorytm Google wymaga nie lada wysiłku. Do tego dochodzi jeszcze liczba treści, których przygotowanie może osobie niedoświadczonej zająć ogrom czasu. Właśnie dlatego poleca się skorzystanie z usług firmy np. https://copyexperts.pl/oferta/opisy-kategorii-w-sklepie-internetowym/. Pracownicy takich agencji są w stanie stworzyc profesjonalny tekst na każdy temat, który będzie dopasowany do wszystkich wymagań, a jednocześnie będzie się dobrze i lekko czytał.

Czym różni się pożyczka pod hipotekę, a kredyt hipoteczny?

0
pożyczka pod hipotekę
Fot. Pexels.com

W mowie potocznej zdarza nam się używać zamiennie sformułowania pożyczka pod hipotekę i kredyt hipoteczny. Jednak są to dwa odmienne formy zapożyczenia się. Pomimo kilku podobieństw mają również wiele różnić. Warto je znać zanim wybierzemy się do banku.

Przeczytaj też: http://stolicakariery.pl/pozyczka-pod-hipoteke/

Różnice między pożyczką pod hipotekę, a kredytem hipotecznym

Pierwszą i najbardziej podstawową różnicą jest to jaki podmiot może pożyczyć pieniądze. Kredytu mogą udzielić tylko i wyłącznie banki, za to pożyczki zarówno banki jak i inne instytucje finansowe.

Ponadto kredyt może zostać wykorzystany wyłącznie na cele mieszkaniowe. Proces wygląda tak, że najpierw zyskujemy gotówkę, a potem kupujemy nieruchomość. W przypadku pożyczki zastawiamy nieruchomość, którą już posiadamy. Pożyczkę możemy wykorzystać na dowolny cel, w tym nie związany z mieszkaniem czy domem.

Czym jest pożyczka pod hipotekę?

W przypadku pożyczki zastawiamy nieruchomość, którą już posiadamy. Środki jakie możemy uzyskać z tego tytułu to nawet 80% wartości nieruchomości. W związku z czym mogą to być bardzo wysokie kwoty. Oczywiście mieszkanie czy dom jest wcześniej wyceniany przez specjalistę w tej dziedzinie czyli rzeczoznawcę. To na podstawie jego analizy ocenia się wartość nieruchomości, a później oblicza możliwą pożyczkę.

Warto pamiętać, że pieniądze z pożyczki możesz przeznaczyć na dowolny cel. Bank nie rozlicza Cię z tego jak je spożytkujesz. Ważne jest jedynie spłacanie w terminie rat.

Czym jest kredyt hipoteczny?

Kredyt hipoteczny przeznaczony jest tylko i wyłącznie pod nieruchomość, którą zamierzamy kupić. Ponadto najczęściej należy mieć także wkład własny wynoszący od 10% do 30% wartości nieruchomości. Procent ten oczywiście może się różnić w zależności od placówki bankowej oraz naszej sytuacji finansowej. Warto pamiętać, że takiego kredytu udziela wyłącznie bank.

Oba produkty finansowe przeznaczone są w sytuacji kiedy potrzebujemy większego zastrzyku gotówki oscylującego w granicach kilkuset tysięcy czy nawet kilku milionów. Nie należy ich jednak ze sobą mylić. Poza tym podstawowym podobieństwem pożyczka pod hipotekę i kredyt hipoteczny mają wiele różnicz.

Zobacz też: http://www.ecu-marketing.pl/odsetki-i-splata-kredytu-hipotecznego-podstawowe-informacje/

Zobacz też