Social media marketing – na czym polega?

0
Social media marketing

W dzisiejszych czasach social media marketing to jedna z popularniejszych form reklamy. Jego zaletą oprócz skuteczności jest również to, że nie wymaga wysokiego nakładu finansowego.
Marketing społecznościowy to świetna okazja dla firmy, do zbudowania pozytywnego wizerunku i wiarygodności swojej działalności w mediach społecznościowych. Dodatkowo pozwala budować długotrwałe relację z klientami.

W mediach społecznościowych, gdzie gromadzą się różne grupy ludzi, wykorzystywane są różne narzędzia. Dzięki temu możemy tworzyć specjalne komunikaty reklamowe, które są skierowane wyłącznie do osób, które są potencjalnie zainteresowane naszą działalnością.

Rodzaje reklamy w mediach społecznościowych

Wyróżniamy kilka formy marketingu społecznościowego, są to:

  • content marketing – polega na tworzeniu treści, które są wartościowe dla użytkownika. Są to na przykład posty na blogu, które są publikowane.
  • stworzenie i prowadzenie fanpage’a – daje możliwość ciągłego i nieograniczonego kontaktu z klientami naszej firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaprezentować produkty lub usługi, które sprzedajemy oraz zaczerpnąć o nich opinii.
  • reklama – gdy określimy grupę docelową naszej działalności, możemy wyznaczyć zasięg, w jakim ma działać dany komunikat. Może to być konkretna grupa wiekowa, obszar, czy grupa ludzi z określonym wykształceniem.

Przeczytaj też: http://www.ecu-marketing.pl/formy-opodatkowania-jakie-wyrozniamy-rodzaje/

Jakie umiejętności, należy posiadać żeby stać się specjalistą ds. mediów społecznościowych?

Nie ma konieczności zatrudniania osoby, która będzie się zajmować wyłącznie marketingiem społecznościowym. Równie dobrze sami możemy wykonywać różne działania. Jednak jeżeli nie mamy na to czasu lub nie do końca nam to wychodzi, dopiero wtedy możemy zastanowić się nad zatrudnieniem specjalisty.

Musimy szukać osoby, która jest przede wszystkim otwarta, kreatywna, dyspozycyjna, komunikatywna, ma lekkie pióro oraz zna daną branżę. Musi to być osoba, która posiada wszechstronną wiedzę o tym jak pozyskiwać potencjalnych klientów. Pomocna będzie również wiedza, dotycząca dobrych praktyk internetowych. Co jest dozwolone, a co nie.

Źródło: https://www.aipuw.pl/

Fotościanki, czym są i do czego służą

0
fotościanka

Co, jeżeli organizujesz event i poszukujesz odpowiedniej, profesjonalnej i wysoce skutecznej formy reklamy lub też potrzebujesz umieścić gdzieś swoje produkty sprzedażowe?

Z pomocą przychodzą wtedy fotościanki, które umożliwiają właśnie zamieszczenie materiałów promocyjnych, zdjęć lub reklam na estetycznym tle np. jako standy reklamowe.

Czym jest Foto Ścianka i jej zastosowanie

Fotościanki najczęściej kojarzą się z weselami, lecz praktyka pokazuje, iż sprawdzą się idealnie podczas wielu innych opcji jej zastosowania, takiej jak np. promocji produktów, eventów, swojej działalności i firmy podczas np. targów wystawienniczych czy też konferencji.

Mają również wiele zastosowań jako:

tła fotograficzne lub standy dla eventów sponsorowanych, innymi słowy taka fotościanka zapewni Ci świetną i nieograniczoną reklamę czego tylko chcesz niemalże w każdym miejscu i każdej sytuacji, za niewielkie pieniądze, gdzie za billboard lub reklamę w telewizji trzeba zapłacić dzisiaj kilka tysięcy złotych.

Takie ścianki są świetną alternatywą zachęcającą klientów do zainteresowania marką i firmą, ponieważ można postawić je wszędzie, gdzie przyszli konsumenci je zauważą i promować ofertę firmy bez żadnych ograniczeń.

Fotościanki są bardzo wygodne, ponieważ zawsze można dopasować wielkość, kształt czy po prostu dostosować je do swoich wymagań.

Można dodać np.kieszeń na ulotki, okienko na plakat itp.

Funkcje foto ścianek

– Ścianka z logo (sponsorska)

– Świetna reklama swojej marki, np. z adresem www dodanym w którymś miejscu ścianki lub np. kodem QR łatwym do zeskanowania przez użytkowników telefonów komórkowych.

– Tło fotograficzne- na imprezy firmowe, urodzinowe, weselne, eventy promocyjne.

– Element scenografii.

Na Polskim rynku istnieje wiele firm zajmujących się wyrobem fotościanek, stacjonarnie czy w sklepie internetowym. Wystarczy chwila, aby znaleźć odpowiednią dla siebie i cieszyć się doskonałą promocją swojego biznesu lub świetnym dodatkiem, który nie tylko uprości pracę, ale też zaoszczędzi czas i pieniądze.

Faktury zakupowe – księgowanie

0
Faktury zakupowe - księgowanie

Posiadanie własnej firmy, czy to w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością czy działalności gospodarczej, wiąże się z obowiązkiem i kosztem prowadzenia księgowości. Niezależnie od tego czy zobligowani jesteśmy do prowadzenia księgi przychodów czy rozchodów czy też pełnej księgowości musimy pokazywać dowody zakupu oraz sprzedaży w naszym przedsiębiorstwie. Faktury zakupu, czyli te za które najczęściej kupowane są materiały i usługi dla naszej firmy, obniżają nam przychód, jednocześnie przyczyniając się do obniżenia podatku dochodowego, który co miesiąc musimy zapłacić.

Targi dobrą formą promowania firmy!

0
Targi dobrą formą promowania firmy!

Dzisiejszy rynek sprzedaży oraz usług posiada bardzo dużo elementów, które jeszcze kilkanaście lat temu zupełnie na nim nie występowały. Dynamiczne zmiany, które zaszły w środowisku gospodarczym pociągnęły z kolei za sobą szereg nowych wyzwań dla każdego przedsiębiorcy.

Jednym z nich jest konieczność zwrócenia dużo większej uwagi na szeroko rozumiane działania promocyjne. Obecnie to właśnie wydatki z tego sektora stanowią coraz większy procent ogólnego budżetu inwestycyjnego przedsiębiorstw. Niestety każde działanie promocyjne musi kosztować a kluczem wydaje się po prostu właściwa optymalizacja działań. Można jednak wciąż wskazać takie inicjatywy, które od wielu już lat cieszą się powodzeniem. Jedną z nich jest chociażby aktywne uczestnictwo w organizowanych wydarzeniach branżowych. Wydarzenia takie pojawiają się nie tylko w dużych wojewódzkich miastach Polski, lecz coraz częściej goszczą także w nieco mniejszych miejscowościach.

Równie ważne z resztą co sama obecność jest także to, aby właściwie zaprezentować swoją działalność. Mając świadomość jak istotna jest to kwestia przed rozpoczęciem każdych targów kreatorzy dokładnie przygotowują swoje stoiska wystawiennicze. Patrząc na obecne trendy śmiało można z resztą pokusić się o tezę, iż stoiska na targi stały się swego rodzaju nowoczesnymi wizytówkami każdej firmy. To dlatego możemy w takich promocyjnych przestrzeniach spotkać coraz to nowocześniejsze sprzęty i bardzo wiele innych ciekawych rozwiązań.

Gdy jednak mamy zamiar właśnie wystawić się jako firma pamiętajmy, że dobrze jest skorzystać ze sprawdzonych już rozwiązań takich jak na przykład stoiska targowe od expotextil.pl. Znajdziemy tam szeroką gamę różnych produktów, które pomogą nam przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Oczywiście stoisko jest tylko swego rodzaju narzędziem. Równie ważna jest również kreatywność i pomysł na to jak nasza przestrzeń wystawiennicza ma wyglądać i kogo chcemy do niej przyciągnąć. Nie zapominajmy zatem nigdy, że stoiska wystawiennicze muszą każdorazowo być dopasowane do naszej grupy docelowej.

Zabawki militarne dla dzieci – czy warto kupić?

0
jaką zabawkę militarną kupić dziecku?

Zabawki militarne uwielbiane są szczególnie przez chłopców, którzy lubią toczyć rycerskie pojedynki, bitwy czy bawić się w wojnę. Zabawki militarne pozbawione są ostrych krawędzi, są świetnie zabezpieczone, dzięki czemu nie stanowią niebezpieczeństwa w czasie zabawy. Takie zabawki dedykowane są dzieciom od 3 roku życia.

Dlaczego dzieci uwielbiają militarne zabawki?

Poczucie potrzeby posiadania zabawek militarnych przez dzieci nie ma związku z agresją. Większość dzieci lubi fikcyjne walki i wojny, ponieważ jest to efekt ich ogromnej wyobraźni. Chłopcy dzięki posiadaniu zabawek militarnych czują się silny, odważni i tacy dorośli. Pragną być zwycięzcą, lubią rywalizować z przeciwnikiem, ale jest to zdrowa rywalizacja. Taka zabawa pozwoli dziecku wyrzucić z siebie złe emocje.

Zabawki militarne dla dzieci

Maluchy już od małego wymyślają fikcyjne walki, czy to pokonują niewidzialnego wroga, czy próbują odwzorować bitwę. Bardzo często jest tak, że jedno dziecko nakręca drugie. Dlatego maluch pod wpływem swojego rówieśnika zaczyna interesować się militariami i bawić w strzelankę. Jest to świetna forma zabawy.

Można nie zgadzać się, żeby nasze dziecko korzystało z tego typu zabawek, jednak nie da się tego uniknąć. Dziecko może przecież bawić się zabawkami kolegów, lub nawet je pożyczać.

Czy militarne zabawki wpływają na agresję dziecka?

Wielu rodziców obawia się przed zakupem zabawek militarnych dla malucha, że mogą one powodować agresje. Czy tak jest? Jest to kłamstwo, zabawki militarne wcale nie wywołują agresji u dzieci. Dziecko jak się zdenerwuje zbędne mu są dodatkowe gadżety, agresja u dzieci ma zazwyczaj inne podłoże.

Każdy rodzic wie czy jego dziecko jest agresywne, czy bardziej spokojne. Bardzo często bywa tak, że maluch bawiący się plastikowym mieczem lub karabinek, na co dzień jest bardzo pogodnym, empatyczny, i miły dzieckiem. Jeżeli dziecko ma problemy z agresją, rodzic zdaje sobie z tego sprawę i wie, że do kłopotów wcale nie są potrzebne zabawki militarne.

Przeczytaj też: http://www.ecu-marketing.pl/zabawki-militarne-jakie-akcesoria-wybrac/

Jakie etui do MacBook Pro 16 warto kupić? Dwa polecane modele

0
Jakie etui do MacBook Pro 16 warto kupić

Etui do laptopa czyli…na co to komu potrzebne?

Jeszcze kilka lat temu widząc artykuł o takim tytule sami zdziwilibyśmy się, jak można stworzyć, a tym bardziej kupić obudowę do laptopa. To, że producenci akcesoriów gsm wytwarzają różnego rodzaju produkty – w dodatku nie zawsze użyteczne – raczej nikogo nie zastanawia, w końcu biznes to biznes. Natomiast kupowanie etui na laptopa, jeszcze kilka lat temu byłoby uważane raczej za fanaberię niż realną potrzebę.

Zapewne pamiętamy czasy wielkich i topornych laptopów, które nierzadko ważyły po kilka kilogramów. Tak naprawdę teraz z perspektywy czasu, wydają nam się duże i masywne, jednak w tamtych czasach w porównaniu z komputerem stacjonarnym były one niewiarygodnym krokiem na przód. Wracając jednak do tematu – będąc wówczas posiadaczami tak dużych sprzętów z całą pewnością nie mieliśmy potrzeby, aby zabierać je na uczelnię, do pracy czy w podróż. Sporej wagi i rozmiarów sprzęty nie sprzyjały łatwemu transportowaniu.

Teraz kiedy na rynku pojawiają się ultra cienkie oraz ultra lekkie laptopy coraz częściej spotykamy je, nawet podczas jazdy metrem, autobusem czy na ławce w parku. Nic więc dziwnego, że wraz z wzrostem częstotliwości przemieszczania się z laptopem powstała naturalna potrzeba, by zabezpieczyć go przed ewentualnym zarysowaniem, wstrząsami podczas transportowania czy może nawet przed upadkiem. Dzisiejsze laptopy w porównaniu do tych sprzed lat, dużo więcej czasu spędzają podczas transportu niż w spokoju na naszym domowym biurku.

Warto zabezpieczyć laptopa zarówno w czasie podróży, jak i pracy w domu

Dzisiejszy artykuł dedykowany jest MacBook’om ponieważ to one w głównej mierze zostały wykreowane na przenośne urządzenia do pracy zdalnej. Apple genialnie stworzyło sprzęt dla młodych, nowoczesnych osób, które pracując w większości zdalnie, mogą teraz zabrać swoją pracę w dowolnie wybrane miejsce. Jak to bywa w przypadku marki Apple jedna potrzeba tworzy drugą. Kupiłeś smartfon, jednak bez wejścia na słuchawki? Marka przygotowała na to rozwiązanie – bezprzewodowe słuchawki Air Pod’s, a może posiadasz tablet, który warto byłoby wyposażyć w Smart Keyboard?

Analogicznie kupując laptopa za kilka tysięcy mamy naturalną potrzebę chronienia go przed zniszczeniami. Producent nie zostawił nas jednak na lodzie, a przygotował ciekawą ofertę pokrowców, których ceny zamykają się w granicach od 300 do nawet 1000 złotych. Nie widzimy jednak potrzeby, by przepłacać za tak drogie akcesorium chyba, że po prostu jesteś fanem gadżetów Apple. Każdy z nas może mieć w końcu swoją ulubioną markę, którą będzie wybierał nawet, mimo kilku niedogodności.

Dlaczego warto chronić MacBooka Pro 16?

Dzisiaj chcieliśmy opowiedzieć Wam nieco o dwóch, tańszych alternatywach etui do MacBook Pro 16. To urządzenie, które zostało wprowadzone na rynek na przestrzeni ostatniego miesiąca. To wielki powrót wielkiego laptopa Apple. Ostatnie tak duże urządzenie mogliśmy zakupić w 2012 roku, po czym firma zdecydowała się na sprzedaż wyłącznie MacBook’ów w rozmiarach od 12 do 15 cali.

Główne zmiany jakie zaszły w nowej generacji laptopa to poprawa mechanizmu klawiatury razem z Touch Bar. Nie będziemy jednak zagłębiać się w podzespoły tego urządzenia, bo o specyfikacji MacBook Pro 16 możesz przeczytać w innym artykule. Dlatego zainteresowanych odsyłamy do artykułu, a innych zapraszamy na krótki przewodnik po tym, jak zabezpieczyć urządzenie warte 11 999 złotych (w podstawowej konfiguracji podzespołów).

Czym różni się klasyczne etui od futerału materiałowego?

Wybraną przez nas formą zabezpieczenia laptopa jest etui. Nie jest to jednak zwykły, materiałowy pokrowiec – choć i ten rekomendujemy kupić, zwłaszcza wtedy gdy planujemy częste przemieszczanie się z naszym laptopem. Etui a futerał to dwa różne pokrowce.

Pierwsze akcesorium nakładane jest bezpośrednio na obudowę laptopa. Tego rodzaju etui raczej się nie zdejmuje, ewentualnie tylko do przeczyszczenia naszego urządzenia. Być może istnieją elastyczne etui, jednak osobiście spotkaliśmy się tylko z dość sztywnymi pancerzami. Inaczej jest w przypadku  futerałów materiałowych, te najczęściej wykonywane są z grubej pianki. To produkt przeznaczony do przechowywania i przenoszenia laptopów. Tak naprawdę, będąc osobą, która bardzo często pracuje zdalnie wyposażylibyśmy swoje urządzenie zarówno w etui, które ochroni je przed zarysowaniami na co dzień oraz w futerał materiałowy, który zapewni mu bezpieczną podróż.

Minimalistyczne etui Tech-Protect Smartchell MacBook Pro 16

Wybrane przez nas etui do MacBook Pro 16 to tak zwany Smartshell. To produkt marki Tech-Protect, który w chwili obecnej możemy nabyć za niecałe 70 złotych. Brzmi to lepiej niż przeznaczanie kwot rzędu kilkuset złotych, na bardzo podobne akcesoria, ale z logiem Apple. Tech-Protect Smartshell MacBook Pro 16 to etui na laptopa, które wykonano z twardego tworzywa sztucznego (hardshell). Jest to zatem w pełni sztywny pokrowiec, który nie posiada właściwości elastycznych.

  • Wygląd i projekt

Mimo jego twardości nie ma problemów z prostym nałożeniem, ponieważ etui posiada wyprofilowane zatrzaski, które same dostosowują etui do kształtów laptopa. Pokrowiec jest cienki i bardzo dobrze dopasowany do MacBooka, dzięki czemu nie zwiększa jego gabarytów.

Etui składa się tak naprawdę z dwóch elementów, którymi są dwie nakładki montowane na spód i górę urządzenia. Smartshell posiada również wycięcia na wszystkie porty i otwory, który znajdują się na MacBooku. Przypominamy jednak, że nie jest to akcesorium, które zabezpieczy przed skutkami zalania. Nie jest to etui wodoodporne.

  • Funkcjonalność

To etui jest również wysoce funkcjonalne i bezpieczne, ponieważ na jego dolnej części zostały zamontowane niewielkie gumowe nóżki. Te elementy bardzo dobrze przytwierdzają laptopa do podłoża umożliwiając w pełni komfortową pracę bez ewentualnego ryzyka ześlizgnięcia się z biurka. Wybierając tego typu etui mamy do wyboru trzy modele: błyszczący przezroczysty, matowy przezroczysty oraz matowy czarny. Ozywiście kwestia wyboru zależy od indywidualnych preferencji użytkownika.

Pancerne etui do MacBook Pro 16 Supcase IBLSN Rugged (199 zł)

Poza Smartchelle’em Tech-Protect mamy również drugą propozycję etui ochronnego do MacBook’a Pro 16, którą jest Supcase IBLSN Rugged. Być może kojarzycie, jak wyglądają etui na smartfona marki Supcase? To jedne z najpopularniejszych etui pancernych zaraz obok marki UAG. Tak więc i Supcase IBLSN Rugged, który został dedykowany do laptopa Apple będzie posiadał pancerny charakter.

  • Wygląd i projekt

Osoby preferujące minimalizm lepiej odnajdą się z przezroczystym lub czarnym Smartshellem, natomiast jeżeli lubisz dynamiczny i ciekawy wygląd, IBLS powinien przypaść Ci do gustu. Etui wykonano z hybrydowego połączenie tworzywa TPU oraz poliwęglanu. Pokrowiec posiada tę samą dwuelementową konstrukcję co Smartshell. Ta obudowa również jest przezroczysta, jednak jej krawędzie zostały dodatkowo wzmocnione za pomocą nadbudowanego tworzywa TPU.

  • Funkcjonalność

Znaczna część pokrowca jest całkowicie przezroczysta, dzięki czemu oryginalny wygląd MacBook’a nie jest zasłonięty. Czarne są natomiast ramki, które zostały również zaprojektowane w ciekawym nieco odważnym stylu.

Bardzo ważną zaletą tego etui jest to, że wewnątrz jego konstrukcji umieszczono powłokę z sztucznego tworzywa o specjalnej strukturze, która pochłania wstrząsy oraz amortyzuje uderzenia i upadki. Gumowa rama, którą opleciono każdą z górnych oraz dolnych krawędzi została zaprojektowana tak, by unosić laptop lekko ponad powierzchnię płaską co zapobiega przegrzaniom oraz ułatwia chłodzenie.

Etui do MacBooka to jednak dobra rzeczy

Pamiętaj, że nawet wyposażając się w etui, Twój MacBook nigdy nie będzie w stu procentach odporny na zniszczenie. To urządzenie znacznych wielkości, któremu mogą zaszkodzić nawet większe wstrząsy o upadkach nie wspominając.

Główną funkcją etui jest tak naprawdę zabezpieczenie przed zarysowaniami, które niestety, ale na MacBookach i innych urządzeniach marki Apple występują bardzo często. Zalecaną przez nas formą ochrony tego drogocennego urządzenia jest zastosowanie etui do MacBook’a Pro 16 oraz dedykowanego szkła lub folii ochronnej. W ten sposób wyeliminujemy ryzyko powstawania rys, które skutecznie mogą obniżyć wartość pieniężną naszego laptopa, gdy chcielibyśmy go w przyszłości odsprzedać.

Plan marketingowy podstawą promocji

0
Plan marketingowy podstawą promocji

Współcześnie bardzo ważnym elementem prowadzenia własnego biznesu jest szeroko rozumiany marketing. Często to właśnie ta dziedzina potrafi skutecznie wypromować prowadzony biznes. Z drugiej jednak strony nieodpowiednio prowadzone działania z tego zakresu mogą być bardzo dużym zagrożeniem dla ilości sprzedawanych produktów. Dlatego też jeśli chcemy już się w nią zaangażować to należy pamiętać o tym, aby robić to dobrze.

Kluczem wydaje się być tutaj właściwie ułożony plan działań. Zdajemy jednak sobie sprawę z tego, że nie każdy musi być specjalistą od reklamy dlatego też prezentujemy krótki poradnik na temat tego jak napisać plan marketingowy i jak do tego wszystkiego po prostu podejść. Zatem przeczytaj jak napisać plan marketingowy w kilku krokach.

Po pierwsze, aby zacząć tworzyć taką strategię i planować poszczególne kroki jakie będziemy podejmować musimy odpowiedzieć na podstawowe pytanie a mianowicie – czym jest plan marketingowy? Najprościej rzecz ujmując jest to zwykle dokument przygotowany pod konkretną firmę zawierający obraną drogę jaką przedsiębiorstwo będzie kroczyć reklamując swoje produkty lub usługi. Jest to bardzo ważny element każdego biznes planu. Dobrze jeśli taki dokument jest przejrzysty i zawiera także określone ramy budżetowe w których będziemy się poruszać.

Warto podkreślić, że w dokumencie tym poszczególne kroki dzielimy na pewne działy, którymi są: poznanie i określenie celów firmy, zebranie informacji o firmie oraz jej otoczeniu, przeprowadzenie analizy SWOT, określenie założeń i celów działań marketingu, opracowanie budżetu i kontrola opracowanego planu w praktyce. Oczywiście w Internecie znajdziemy gotowy wzór planu marketingowego, który może być nam pomocny jednak pamiętajmy, że każdorazowo musimy go dopasować pod własną działalność. Nie ma bowiem dwóch dokładnie takich samych firm więc trudno wskazać konkretne recepty, które będą pasować do każdego przedsiębiorstwa. Jeśli więc nie czujemy się na siłach i nie wiemy jak ułożyć plan marketingowy to lepiej jest po prostu powierzyć to zadanie specjalistom z tego zakresu.

Szafy rack firmy Eaton – wszechstronna ochrona twoich urządzeń

0
Eaton

Obudowa na sprzęt to nie tylko kwestia estetyki. To przede wszystkim niezbędny element wyposażenia zespołów komputerowych, potrzebny nawet w przypadku przeciętnego użytkownika. Właściwie dobrana obudowa jest idealnym rozwiązaniem przeciwdziałającym wszelkim mechanicznym uszkodzeniom. Oczywiście, w przypadku klienta profesjonalnego o wiele lepszym pomysłem jest zastosowanie szaf rack, które zapewniają nie tylko ochronę sprzętu, ale także spójną organizację podzespołów, odpowiednią wentylację i łatwy montaż.

Rejestracja domeny

0
Rejestracja domeny

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na rozpoczęcie przygody z branżą e-commerce. Nic dziwnego, bowiem rynek e-commerce w Polsce został wyceniony na około 40 miliardów złotych, co stanowi naprawdę niebagatelną liczbę. W związku z tym wielu ludzi dostrzega w tym biznesie swoją szansę na sukces.

System CRM online

0
System CRM online

Warto mieć świadomość, że system CRM online Conpeek.com nie tylko i wyłącznie gromadzi, ale również udostępnia i porządkuje wszystkie informacje, których potrzebuje przedsiębiorca, by efektywnie obsługiwać klientów praktycznie na każdym możliwym etapie sprzedaży. Koniecznie warto również zaznaczyć, że niezwykle intuicyjny interfejs, a także bardzo szybkie przesyłanie informacji gwarantują sprawny kontakt z klientem.

Zwiększenie skuteczności sprzedaży

Nie wszystkie systemy CRM tak jak system CRM online są w stanie selekcjonować kontakty, a także w odpowiedni sposób sortować dane za pomocą różnego rodzaju filtrów, by skupić się przede wszystkim na klientach, którzy będą dawali zdecydowanie największą szansę na zamknięcie sprzedaży. Omawiany system gwarantuje również konsultantom dostęp praktycznie do wszystkich informacji w CRM na każdym etapie sprzedaży, by możliwe było dostosowanie komunikacji do źródła, z którego został pozyskany dany klient.

Zwiększenie zadowolenia klientów

System CRM Conpeek gwarantuje ponadto niezwykle precyzyjną analizę poszczególnych spraw klientów przede wszystkim dzięki dostępowi do nagrań czy transkryptów rozmów. Oprogramowanie pozwala klientom na kontakt z wybranym konsultantem na bazie zapisanej historii konwersacji.

Oszczędzenie czasu klienta, a także zespołu obsługi

System CRM online Conpeek.com umożliwia na uzyskanie w bardzo krótkim czasie wszystkich potrzebnych informacji, a następnie zamknięcie zgłoszenia już przy pierwszym kontakcie z klientem. System pozwala na automatyzację procesu rejestracji, a także realizacji zgłoszeń danego klienta w CRM. Oprogramowanie ponadto umożliwia na ręczne weryfikowanie tożsamości klienta podczas prowadzonej konwersacji.

Prowadzenie spersonalizowanej komunikacji z każdym klientem

System pozwala firmie na prowadzenie rozmowy z klientem w taki sposób, by został wykorzystany jego ulubiony kanał komunikacji. Pozwala bowiem na automatyczne śledzenie interakcji z klientem ze wszystkich najbardziej istotnych platform.

Zobacz też